Copyright © 2019 WEBTAS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Co nowego?

 

Wydarzenia

 

Nowości

 

Newsletter 

 

Cennik

Firma

 

O nas

 

Kontakt / Serwis

 

Zostań dystrybutorem

Start

Produkty

Media

Wsparcie

Kontakt

Sklep

Wszystkie

produkty

Akcesoria

Uchwyty i

Ramiona

Nurkowanie

Techniczne

Fotografia

Podwodna

Nurkowanie Rekreacyjne

Zdjęcia

Filmy

Społeczność

Rejestracja produktu

Pobierz

Wsparcie

1) 30-dniowa bezpłatna wymiana: naprawimy lub wymienimy latarkę w ciągu 30 dni od zakupu, jeśli ma ona wadę fabryczną. Jeśli problem wymaga wymiany, wymienimy lampę na taki sam model, jaki został zakupiony. Jeśli model został wycofany z produkcji, klienci otrzymają produkt o podobnej lub poprawionej wydajności.

 

2) 24 miesiące bezpłatnej naprawy: oferujemy bezpłatną naprawę w ciągu 24 miesięcy od zakupu (akumulatory 6 miesięcy), jeśli pojawią się problemy przy normalnym użytkowaniu. Gwarancji nie podlegają defekty lub uszkodzenia spowodowane przez niewłaściwe użytkowanie, nieautoryzowane modyfikacje lub rekonstrukcję. Uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji.

 

3) Serwis: jeśli problemy pojawią się po 24 miesiącach od zakupu, pobieramy opłaty za naprawę i części. Przed przystąpieniem do naprawy przesyłamy kosztorys do akceptacji.

 

4) Aby skorzystać z warunków gwarancji lub serwisu należy skontaktować się z serwisem* w celu uzyskania pełniej informacji o sposobie przesłania reklamowanego lub uszkodzonego produktu. Należy też podczas zgłoszenia posiadać dowód zakupu w celu ustalenia daty oraz miejsca zakupu.

 

5) Koszt wysyłki: zdecydowanie zalecamy, aby konsumenci udali się do lokalnych autoryzowanych dealerów w celu zakupu naszych produktów, a nasi lokalni dealerzy zapewnią Państwu doskonałą obsługę posprzedażną. Aby chronić prawa naszych dealerów, będziemy bezpośrednio odpowiedzialni za obsługę posprzedażną, jeśli produkty nie zostały zakupione za pośrednictwem naszych lokalnych dealerów, ale koszty wysyłki zwrotnej poniosą klienci.

 

 

KONTAKT SERWIS

 

Telefon:+48 604 790 841 

E-mail.:serwis@orcatorch.eu

 

GWARANCJA